niedziela, 14 grudnia 2014

Radość i podziękowanie.....         W ostatnim czasie dwie kochane gwiazdeczki sprawiły mi niesamowitą niespodziankę. Zaczniemy od Basieńki od której odkupiłam gwiazdeczki do maszynki Big Shota zaglądam do koperty a tam ......niesamowita karteczka z życzeniami ....oczywiście z motywem.....jakże nie innych jak gwiazdeczki :)....Kochana zrobiłaś mi niesamowitą frajdę :)   klik
Basiu jak tylko list się pojawił od razu przyozdobiłam pudełeczko          Kolejną gwiazdeczką co mnie niesamowicie zaskoczyła była Diana :) ......nagrodą u niej była torebka ....jednak jej nie wygrałam....czytając posta z wynikami miałam cichą nadzieje a nóż się uda...jednak nici z tego...minę miałam jak dziecko które nie dostało cukierka ......czytam jednak dalej posta a tam.....tam dostałam nagrodę niespodziankę za komentarz ....i wiecie co spadłam z krzesła z wrażenia ....i skrzydła mi urosły większe niż ma Doda na plecach :)..........Dziękuje .....

Zobaczcie co Diana   klik  czaruje :)

Jeszcze raz  DZIĘKUJE :)

11 komentarzy:

 1. Martus powiem że tego wykrojnika z gwiazdakami to Ci zazdroszę . Jest świetny , No może i mnie sie kiedys uda dokupi prezenty dostałas śliczne. SZyjatka Diany są rewelacyjne !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne dzieła:)
  Wykrojnik gwiazdeczki i mam i w tym roku zapomniałam o nim:):)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super gwiazdki - troszeczkę Ci ich zazdraszczam, ale tak raczej pozytywnie. Uszytki Diany są cudne :D Króliska jest niesamowita :) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Same cudowne prezenty, jest się z czego cieszyć :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szczęściara dostała same śliczności :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeszcze raz gratuluję wygranej w candy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Same piekne rzeczy na Gwiazdkę. Gwiazdeczki i piekne szyjątka. Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cieszę się ogromnie.....że Ty się cieszysz :)

  OdpowiedzUsuń
 9. zajęczyca od Diany! super! :-DDD

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale cudowny prezencik dostałaś od Diany;) Aż Ci zazdroszczę, bo tez chciałabym dostać jakąś maskotkę... Ty widocznie byłaś grzeczniejsza ode mnie... Pozdrawiam Cię Martuniu gorąco;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne prezenty dostałaś :-)

  OdpowiedzUsuń