sobota, 29 sierpnia 2015

Takie tam .....papierki


Ostatnio Alinka poprosiła  mnie o wyjaśnienie tematu elektroniczne papierki....jak i dla każdej z Was która by chciała z tej możliwości skorzystać ........

Tutaj dla przypomnienia o których mowa.....

Elektroniczne papierki możemy zakupić na różnych stronach moje znajdziemy http://www.digi-scrap.pl/-klik . Znajdziemy różne kategorie obrazków, ramek, napisów , digi-papiery-papiery-klik
Rejestrujemy się -tak jak w każdym sklepiku online, wybieramy co nas interesuje czy to obrazek czy papierki, opłacamy jednorazowo, dostajemy na skrzynkę e-mail plik -pamiętając że w przypadku papierków sprawdzamy czy nasza poczta ma dużą pojemność ( na jednej swojej poczcie plik mi nie chciał dojść ze względu na pojemność ). Zaletą jest cena gdyż możemy drukować ile dusza zapragnie i przypadku zaproszeń idealna sprawa. Polecam również tą stronkę //www.etsy.com/shop/-klik  tu jest zatrzęsienie barw, kolorków , tematów  itd.....zasada podobna jw.

Rok temu zapisałam się na zabawę .....podaj dalej i nagle jak po diable przyszła do mnie zdaje się po roku niespodzianka o której całkowicie zapomniałam :) ...Zobaczcie jakie cudowności karteczkowe przygotowała mi Kalka :).......Dziękuje :)7 komentarzy:

 1. Elektroniczne papierki , nie słyszłam jeszcze o takich , ale to super pomysł, i z pewnością opłacalna cenowo . Zaraz zajrze co tam mają ciekawego. Kupowałam już wzory do haftu krzyzykowego online i jestem bardzo zadowolona . Dzieki martus za tego linka i ta infromacje.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, nie jestem zazdrosna, ale jeśli chodzi o karteczkowe cudowności, to zazdroszczę Ci Martusiu tych piękności;) Buziaki;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Elektroniczne papierki... Czyli można sobie je za darmo ,,druknąć"? No wyjaśnij Martuś, jak to działa, żeby m,nie później komornik nie ganiał;) Pozdrawiam Cię cieplutko i życzę miłej niedzieli;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Martuś, już ,,kumam";) Nieuważnie przeczytałam posta;) Buziaki;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Elektroniczne papiery marzyły mi się, dopóki nie miałam drukarki. Odkąd ją mam - przeszło mi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Super sprawa z tymi papierkami ;)

  OdpowiedzUsuń