czwartek, 23 kwietnia 2015

Kuchennie....          Dziś dość nietypowo......chciałam się doradzić moich gwiazdeczek o pojemniczki na przyprawy czy może któraś ma coś godnego polecenia ????....Uwielbiam kuchnię lekką, zdrową ,ale dobrze doprawioną ....:) ...bo czasem wystarczy dodać suszonych pomidorków i już serek zupełnie inaczej smakuje ... Moje pojemniczki  były szklane, jednak wieczko plastikowe, niestety porysowane, odrapane, wygięte....i do niczego...pomożecie ??????

Właśnie przybyły do mnie od kuzynki wspaniałe przyprawy :)

Z ciekawości po raz pierwszy poprosiłam o  przyprawę  o nazwie Bruschetta, oraz trawę cytrynową....jeśli któraś z Was ma jakieś sprawdzone przepisiki ....poproszę :)....lubię poznawać nowe smaki...


A teraz zabieram wszystkie moje gwiazdeczki w świat magii....niesamowita piosenka, wykonanie, .....i ta magia  och.....koniecznie wysłuchajcie :)  !!!!!!!!!!!!!

,,Feel the light   ......Poczuć światło....."  


Warto??????

7 komentarzy:

 1. widziałam u kogoś- z materiału wycięte koło- nożyczkami obcięte- falbanka- przyklejone na wieczki, bokiem koronka- super wygladało.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://lifehacking.pl/wp-content/uploads/2013/07/Pudełka-od-drażetek-TicTac-przydają-się-do-przechowywania-przypraw-4.jpg

  OdpowiedzUsuń
 3. Marcia w komentarzu wcześniej jest ciekawy sposób a ja trzymam przyprawy w słoiczkach po koncentracie pomidorowym,tych najmniejszych a na wieczku jest nazwa naklejona.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam pomysłu, a przyprawy kupuję w pojemnikach z dozownikiem, więc problem odpada.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam słoiczki z ikei, a wieczka pomalowane po mojemu.
  Jeśli chodzi o same przyprawy polecam curry. Podobno działa przeciwnowotworowo. W Indiach spożywają dużo tej przyprawy i nie znają nowotworów. Pozdrawiam:))

  OdpowiedzUsuń
 6. guardo todas minhas especiarias em potes de vidro com tampas de madeira.
  amo usar especiarias. uso muito para cozinhar e consumir !!
  o lemongrass, tenho plantado em meu quintal , é delicioso fazer chá gelado no verão .
  tenho a citronela, muito parecida com o lemongrass, boa para espantar insetos.
  um abraço e boa semana.
  :0)))
  http://elianeapkroker.blogspot.com.br/

  OdpowiedzUsuń
 7. uwielbiam te przyprawy. moja mama mi zawsze przysyla z polski. rewelacyjna jest czubryca zielona do salate i czerwona do miesa :) co do pojemniczkow to polecam ci z ikei takie sloiczki ze srebrnymi wieczkami :)

  OdpowiedzUsuń