czwartek, 31 lipca 2014

Oczy jak 5 zł......bloglovin....

Oczy jak 5 zł ..........bloglovin


Witam serdecznie nowe obserwatorki  ........Monikę i Anielique


      Ostatnio zauważyłam coś dziwnego się dzieje z bloggerem .....nagle straciłam ponownie całą listę czytelniczą ( osoby które obserwujemy na innych blogach) gdzie koleżanki po fachu miały, lista na szczęście się pojawiła po całym dniu.....ale jak to ja musiałam sprawdzić popytać o co chodzi, tym razem skierowałam pytania do dziewczyn które zajmują się rękodziełem i są dostępne w danym momencie na facebooku -narzędzie nieziemskie jeśli chcemy uzyskać odpowiedz na wczoraj:).....Pytanie skierowałam do osóbek które dłużej prowadzą bloga niż pół roku, mają wiedze oraz doświadczenie, należą do DT ( dział twórczy). Na pięć osóbek zapytanych tylko jedna podpowiedziała mi gdzie jest kot pogrzebany.......reszta stwierdziła a bo coś się zawiesiło, a to napisz do bloggera i jeszcze było kilka wniosków.   

Poznajcie niesamowitą Izę   z bloga  http://korbaciki.blogspot.com/      

Iza podpowiedziała abym koniecznie przeczytała:Izo...........bardzo dziękuje:)

Gdy tylko przeczytałam informacje ............moje oczy wyglądały jak pięć złotych.     Zrozumiałam dlaczego niektórych waszych postów nagle przegapiłam. Tak samo do mnie Annette  pisała że zagubiła mego posta i nie wie czemu....wg mnie to ta lista czytelnicza

    Kilkakrotnie przeczytałam tekst co ja muszę zrobić i początkowo ręce mi opadły.....ale widząc że kursik jest Diany którą większość z Was zna promyczek nadziei zawitał......Diana podpowiedziała aby koniecznie doczytać te dwa posty:

 
 Diano dziękuje za ciepłe słowa :)......dałam radę:)

A na końcu podziękowania dla Ani   Tu 
 
która tak bardzo chciała mi pomóc myśląc że da się się wszystko skopiować za jednym zamachem :) gdy tylko jej powiedziałam Ania już gotowa była do działania mimo że leciała do dzieciaków:)


Wniosek .....Gdy już wszystko skopiowałam Bloglovin -jest bardziej czytelny, widzimy ile kto dał postów i ile nie przeczytaliśmy  wg mnie lepszy .....powodzenia kochane :)

8 komentarzy:

 1. Moje oczy w tej chwili również wyglądają jak pięciozłotówki :) Super post ze świetnymi poradami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam tego świadomość że część z Was też może mieć oczy jak pięć złotych :) nic życzę cierpliwości w kopiowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O Bloglovin wiem od dawna, ale nie korzystam, jednak chyba trzeba będzie zacząć, skoro moja lista "My Blogging Friends" pomija co nieco w aktualizacjach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie trza coś zrobić:) Pozdrawiam

   Usuń
  2. Właśnie skończyłam ręcznie "importować" blogi, jutro zobaczę, czy aktualizacja jest OK.

   Usuń
 4. Tez mam czasem oczy jak 5 zł. Teraz rzadziej bo mam nadzieje, ze problemy są przemijające. Nie znam się na różnych sprawach. I za chwile doczytam wiadomości w linkach podanych. Dziekuje

  OdpowiedzUsuń
 5. Iza kwestia była tego że znajoma twierdziła że ,,niby'' każdy został powiadomiony jakimś mealem, postem początkiem roku tylko że ja zakładałam w styczniu i zwyczajnie niczego nie kojarzę ....gdyby coś pytaj:)

  OdpowiedzUsuń