niedziela, 22 czerwca 2014

Karteczka box

Karteczka box.....

         Ta karteczka była robiona jakiś rok temu....., zanim zakupiłam maszynkę.....wszystkie ścianki były gotowe w momencie gdy tylko się dowiedziałam że moja Ania jest w stanie błogosławionym....., karteczka czekała czekała aby dodać imię maleństwa, wagę , datę....jedynie co po roku dodałam bociana z maleństwem ale to już wyszło perfekcyjnie z maszynki:)....Teraz widzę po roku co mogłam zrobić inaczej....

           Ostatnio często mam zapytania czy maszynka jest niezbędna do zrobienia kartek stwierdzam otwarcie że nie....nie NIE .....ale mnie kusiła .....kusiła i wiedziałam że nie będzie na jednorazową zachcianką:)......

11 komentarzy:

 1. Uroczy. Bez maszynki musiałaś się napracować :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miło usłyszeć że uroczy:)....choć robiąc boxy z maszynką czy bez i tak długo schodzi:)....gdyby był wykrojnik na pudełko to może by to poszło szybciej a tak świstak zawija sreberka:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. I nawet sklejane ze wzoru a nie wykrojnika :) trochę zabawy jest:)

   Usuń
 4. Maszynka nie jest niezbędna, ale urozmaica prace. Sama mam na nią ochotę, bo chciałabym swoje wyszywanki jakimiś ładnymi ramkami przyozdobić, ale odstrasza mnie i jej i wykrojników cena - przy produkcji do szuflady, szkoda pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację maszynka, wykrojniki to studnia bez dna....ale jeśli ktoś ma pasje a ona zaprząta myśli non stop to czasem warto je spełniać....robiąc dla siebie i bliskim niezapomnianą pamiątkę:)

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. ano właśnie... kupić czy nie kupić? oto jest pytanie ...

   Usuń
 5. a ta biała wycinanka to tez z wykrojnika?
  ciekawa

  OdpowiedzUsuń
 6. Jaka wycinanka....??????? jeśli chodzi o to białe to z dziurkacza narożnego który został zakupiony w biedronce:)....a Dorotko wiesz że ja cierpliwie czekam na kursik z pudełkiem :)....już jesteś to możesz brać się do roboty:)....:)

  OdpowiedzUsuń
 7. jeżeli chodzi o biedronke to ja wolę w realu ;-)

  OdpowiedzUsuń