środa, 10 sierpnia 2016

Takie tam......


                                                                Witajcie.....

          Jak mnie tu dawno nie było, chwilowa  niedyspozycja, dawno tak ciężko nie przechodziłam  zatrucia albo tej nieprzyjemnej grypy. Nie miałam siły na nic, nawet na zostawianie śladu kilku słów na Waszych blogach....jednak jestem już w świecie żywych . Jakiś czas temu poprosiłam Anie z bloga Bałagan Asterka o wymianę obrazków do kolorowania, uwielbiam kolorować a zwłaszcza że nie mam ani jednego stempelka dziewczynek o nazwie Gorjuss. Ania nie koloruje zatem niebawem dostanie odbite moje dziewczynki na kolorowych papierkach do wycinania... A poniżej moja pierwsza świąteczna dziewczynka która trafi do karteczki....


                                          A oto niespodzianka do kolorowania.....dziękuje :)

                                 
 

                                                                   CIEKAWOSTKA!!!!!!!!!!!!

                                     Każda z WAS która nigdy nie widziała filmu pt ,,Za jakie grzechy?''
          Musicie koniecznie zobaczyć!!!!!!!!!!!! .....polecam ....polecam ....polecam . Film zaczyna się akcją tworzenia albumów na stole zauważamy klej na gorąco i od razu każdej rękodzielniczce oczka się powiększają ....świetna komedia ....z przeplataniem się w tle rękodzieła ...brawurowa rola samej Renee Zellweger  ....jak dla śmiechu, gaf tyle ile w słynnym Dziennik Bridget Jones....film z 2009 myślę że znajdziemy bez problemu w internecie.
              
                                                                         Pozdrawiam :)
        

5 komentarzy:

  1. U Ciebie już świątecznie Ech, chyba i ja muszę powoli zacząć myśleć nad świątecznymi projektami. Odbitki cudne! Gorjusski jedne z moich ulubionych.

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie pokolorowana dziewczynka. A ile Gorjussek otrzymalas :). Powiadasz, ze warto obejrzeć film. Trzeba bedzie się za niego zabrać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. to będzie malowania! jak dla ciebie na dwa wieczory ;-D

    OdpowiedzUsuń