wtorek, 3 czerwca 2014

Moje blogowe skarby:)


Witajcie


Ostatnio narobiło się zaległości, niestety czas goni, życie goni .................,                                     

Witam serdecznie nowe Obserwatorki  :) 

Dziękuję wszystkim za odwiedziny i miłe komentarze.

Dzisiaj trochę o sobie, z racji wyróżnień, które dostałam na blogach :) U Karoliny oraz z konkursu-wyzwania w Craft-Szafa


W pierwszej kolejności poleciało do mnie mnie wyróżnienie od kalka-art.blogspot.com  .....niesamowitej osóbki, która robi nieziemskie loga, znaki wodne, digi.....nie wspominając o kartkach. Ciepła, skromna dziewczyna mająca dar w rączkach:)JESZCZE  RAZ BARDZO DZIĘKUJE KAROLINIE  :) A oto odpowiedzi na pytania, które zadała:)


1. Jakim słowem określiłabyś siebie?  
Tak naprawdę jedno z najtrudniejszych pytań jakie dostałam.....po dłuższej chwili myślę że wróżka albo diablica czasem umiem wyczarować coś z niczego.....czy podziałać na zmysły smaku, zwłaszcza piekielnie ostre, czy też odnaleźć piekielną zagadkę.....(tu Marit nie poddała się mej piekielnej zagadce z kwiatem imbiru:)  )
 
  2. Miasto czy wieś?
Tak naprawdę bym wybrała miasteczko- tak jak mieszkam, gdyż to co najważniejsze jest, czyli sklepy, lokale gastronomiczne,urzędy, uroczy ryneczek, jak i ogrody, akweny wody, lasy, trasy rowerowe, jadąc tylko poza granice miasteczka dookoła wsie gdzie można kupić wiejskie jaja, miód,szparagi, piękne sady czy obecnie truskawki:)   3. Boże Narodzenie czy Wielkanoc?   Boże Narodzenie .....Bo uszka smakują najlepiej:)
 
 
 
Na jakim filmie ostatnio płakałaś? Kwiat pustyni....na faktach autentycznych  dziewczynka urodzona, w Somalii, w plemieniu pustynnych wędrowców, wychowała się pośród kóz, bydła i wielbłądów. Dziewczyna dostała szanse od losu stać się rozpoznawalną modelką jednak przeszłość nie daje zapomnieć o sobie.....a my poznajemy co dramatycznego się stało.......W wieku 13 lat dziewczęta z tego plemienia są poddawane rytuałowi obrzezania i wydawane za mąż. Jednak bohaterka została poddana obrzezaniu w wieku około 5 lat, a miała być wydana za mąż dopiero w wieku 13 lat.   Dobry polecam
 
 
5. Na jakim filmie ostatnio się śmiałaś?
W zasadzie na każdej komedii:)
 
 
A wyróżniam moje Obserwatorki, osoby zaglądające tutaj, każda z WAS jest wyjątkowa mająca ,,inny dar'' dlatego częstujcie się banerkiem
 
 
 
Moje pytania do WAS:
 
1. Inspiruje mnie?
2. Z czego tworzysz cuda? 
 3.Przepis na chandrę wg Ciebie? 
    4. Morze czy góry?                             
5.Najciekawsza praca Twoja to?
 
 
W drugiej kolejności poleciało do mnie wyróżnienie z blogu Craft Szafy 
 
Mój wygrany banerek:)
 
A poniżej praca która była zrobiona do poniższej kolorystyki:
 
 
I oto wyróżniona praca
 
 
 
 

7 komentarzy:

 1. Dziękuję za odpowiedzi:) Pod wrażeniem Kwiatu pustyni była moja mama, ale ona czytała książkę. Co do uszek zgadzam się w 100%;) dodałabym jeszcze renifera świecącego w ogródku, gdy wieczorem pada śnieg, nic tego nie przebije, nawet najpiękniejsze wielkanocne jajo;) miłego dnia i pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam w telewizji ...ale jest wersja online bezpłatnie koniecznie jej pokaż....a i będzie też dla Ciebie banerek :) tylko post nie jest zakończony piszę na raty:)

   Usuń
  2. A i renifer niczego nie przebije:) ha ha

   Usuń
 2. no i proszę, dowiedzieliśmy się, że Marta lubi komedie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przy okazji pozdrawiam Karolinę! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. jaka ja dzisiaj niepociumana jestem!
  Gratki za wyróżnienie :-)

  OdpowiedzUsuń